Busvakantie All Inclusive naar hotel Bitburg in de Duitse Südeifel

Nieuw in het busreizenprogramma van BTR Reizen is deze Busvakantie All Inclusive naar Hotel Bitburg in de Duitse Südeifel.

De Südeifel is een prachtig vakantiegebied gelegen op zo’n 300 km. van midden-Nederland en is een ideale vakantiebestemming en een uitstekend vertrekpunt voor het maken van mooie busexcursies. Zo laten wij u tijdens deze groepsvakantie de mooiste plekjes van de Südeifel en het fraaie nabij gelegen Moezeldal zien. Daarnaast staat een uitstapje op het programma naar het prachtige Groothertogdom Luxemburg met zijn leuke stadjes, burchten en vele interessante bezienswaardigheden.
Deze busvakantie staat garant voor een goed verzorgde All Inclusive vakantie met gezellige entertainment in Hotel Bitburg en een prachtig excursieprogramma in de fraaie Duitse Südeifel, Moezel en Luxemburg.

All Inclusive Hotel Bitburg ***
Hotel Bitburg was vroeger ooit een verblijf voor de Amerikaanse luchtmacht medewerkers, wat zich nog herinnerd aan het bezoek van o.a. Ronald Reagen in 1985 en de inrichting van de “Fliegerbar” met gezellige dansgelegenheid. Nu is het al jaren een uitstekend *** hotel waar u en uw groep tijdens uw vakantie volop kunt genieten van een heerlijke All Inclusive vakantie met ’s avonds gratis drankjes en een gezellige entertainment.
Voor het uitgebreide ontbijt, heerlijke lunch en het smakelijke diner bent van harte welkom in het buffetrestaurant met een keuze diverse lokale en nationale gerechten. In het hotel treft u verschillende bars en dans gelegenheden, daarnaast is er een typische Deutsche Biergarten waar u onder het genot van een drankje heerlijk kunt genieten van uw vakantie.
De kamers zijn comfortabel en voorzien van zithoek, televisie en een badkamer met douche, toilet en haarföhn. Ze zijn gelijkvloers gelegen of per lift bereikbaar. Er zijn ook enkele mindervalide kamers. Hotel Bitburg biedt haar gasten gratis WiFi-toegang.

De touringcar
De reis wordt uitgevoerd met een luxe touringcar, deze bied u het volgende comfort : verstelbare zitplaatsen met voetsteunen en cateringkleppen, klimaatbeheersing met airco, installatie met radio, microfoon, cd en dvd. Uiteraard zal de reis uitgevoerd worden door een ervaren chauffeur tevens reisleider.

Ga mee met deze 5 daagse ‘All-Inclusive’ busvakantie naar Bitburg in de Duitse Südeifel

Vertrek datum   prijs  
vertrekdatum 2023 volgt nog volgt nog

Prijzen zijn per persoon gebaseerd op een 2 persoonskamer.

Inclusief:

  • Reis per luxe touringcar met ervaren chauffeur / reisleider
  • Lunch op de heenweg
  • Hotelverzorging op basis van ‘All-Inclusive’, bestaand uit:
    • Ontvangst met koffie met gebak
    • Logies in comfortabele kamers met  douche, toilet, föhn, televisie, zitruimte en balkon
    • dagelijks een uitgebreid ontbijtbuffet
    • 2 x een goed verzorgde lunch en 2 x gevuld lunchpakket (zelf bij het ontbijt samenstellen)
    • Avonden met een heerlijk 3-gangen diner of dinerbuffet
    • Gehele dag gratis koffie, thee of cappuccino uit de koffiebar
    • Gratis: iedere avond drankjes van 17.00 tot 23.00 uur in het hotel met een keuze uit:
      koffie, thee, frisdrank, vruchtensappen, bier, wijn, jenevers, apfelkorn en weinbrand
    • Elke avond worden er lekkere snack geserveerd
  • Hotel met lift
  • Leuk hotelprogramma met:
    • Begeleide dorpswandeling
    • Gezellige bingo of quiz avond
    • Muziekavond
  • Gratis WiFi in het gehele hotel
  • Prachtig excursieprogramma inclusief entreegelden:
    • heenreis via het Drielandenpunt in Vaals en de Belgische Ardennen
    • Bitburg en langs de Moezel naar Bernkastel met rondvaart over de Moezel
    • Luxemburg met “kleine Zwitserland” en Luxemburgstad
    • Luxemburg met het bekende toeristenstadje Vianden
    • terugreis met bezoek aan Valkenburg
  • Toeristenbelasting
  • Afscheidsdiner

Exclusief:

  • Toeslag 1-persoonskamer € 60,00
  • Verteringen en uitgaven van persoonlijke aard
  • Eventuele niet vermelde entreegelden
  • Eventuele reis- en annuleringsverzekering
  • Verplichte toeslag garantie SGR € 5,00 per persoon
  • Reserveringskosten € 25,00 per boeking

Hotel Bitburg in Bitburg beschikt over de volgende faciliteiten:

  • Receptie
  • Lounge met televisieruimte
  • Restaurant
  • Bar
  • Discotheek met dansgelegenheid
  • Lift
  • Rolstoelvriendelijk
  • Familiekamers en mindervalidekamers
  • Kindvriendelijke accommodatie
  • Tuin met terras
  • Typische Deutsche Biergarten
  • Speeltuin
  • Wifi in de gehele accommodatie
  • Picknickplaats
  • Zonneterras
  • Gratis parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan tegen een betaling van € 10,00 per huisdier per nacht

Vulkaaneifel en de Süd Eifel / Duitsland

Het prachtige Eifel dat bestaat uit de Vulkaaneifel en de Süd Eifel is een heel andere wereld, en dat op slechts een paar uur rijden van Nederland. De Eifel is één groot natuurgebied. Het oostelijk deel van het Nationaal park de Eifel is een middelhoog plateau Eifel-Ardennen en is gelegen naast de Belgische Ardennen, westelijk treft u het romantische Rijndal en aan het zuidelijke gedeelte stroomt de rivier de Moezel door het het schilderachtige Moezeldal.
U treft er fascinerende natuur met uitgestrekte beuken- en eikenbossen, met geheimzinnige rotspartijen en verborgen ravijnen, met snelstromende rivieren en kratermeren.
Naast de vele bezienswaardigheden van leuke kleine dorpjes en schilderachtige vakwerkstadjes, oude burchten, kloosters en kastelen is het ook een prachtige streek met talloze wandel- en fiets mogelijkheden.
De Eifel biedt voor iedere vakantiegast iets wils, wandelen, fietsen over goed gemarkeerde routes of erop uit met uw auto en de Eifel, Belgische Ardennen, de rivieren Rijn en Moezel of Luxemburg ontdekken. Het is aan u!

Uitgaanstips Vulkaaneifel en de Südeifel / Duitsland

Tijdens uw verblijf kunt u de o.a. de volgende uitstapjes maken:

  • Vestingsstad Bad Münstereifel
  • Eifeler klokkengieterij in Brockscheid
  • Klooster Mariawald in Heimbach
  • Wildgehege en Greifvogelstation in Hellenthal
  • Poppen-, kerstallen en speelgoedmuseum in Losheim
  • Rondvaart over de Ruhrsee
  • Ahrdal met Altenahr en de wijnkelders van Mayschoss
  • Tour langs de Moezel met een bezoek aan het wijnstadje Cochem
  • Prachtige wandelingen over de vele uitgezette wandelwegen
  • Bekende racecircuit Nürburgring
  • Romeins stad Trier met zijn bekende Port Nigra
  • Groothertogdom Luxemburg
  • “reis langs de Rijn” met zijn vele burchten en kastelen
  • Weinstadje Cochem of Bermkastel met een rondvaart over de Moezel

Gegarandeerde in- en uitstapplaatsen busvakanties:

Uw vakantie begint bij één van de onderstaande opstapplaatsen:

  • Arnhem, Parkeerplaats Rijnhal, Olympus 1, 6832 EL Arnhem
  • Breda, NS Station Prinsenbeek, Hoge Mosten 3, 4822 Breda
  • Den Haag, Prinsessegracht tussen Herengracht en Korte Voorhout
  • Eindhoven, P&R Meerhoven, Sliffertsestraat 304, 5657 AS Eindhoven
  • Rotterdam-Zuid, Tourbushalte Zuidplein
  • Utrecht, P+R Westraven/Bushalte, Griffioenlaan 1

Overnachten voorafgaand en/of na uw busvakantie
Indien één van bovenstaande opstapplaatsen niet in de omgeving van uw woonadres zijn, dan kan BTR Reizen een voor- en of na overnachting voor uw reserveren op basis van logies met ontbijt of halfpension. Vanzelfsprekend kunt u bij dit overnachtingshotel uw auto veilig parkeren. Op deze manier kunt u uitgerust en ontspannen met ons op vakantie. Informeer bij uw boeking naar deze mogelijkheden.

Het reisprogramma van dag tot dag:
Dag 1: heenreis met lunch bij het Drielandenpunt in Vaals naar Bitburg
Deze eerste dag wordt u ‘s morgens niet al te vroeg opgehaald vanaf de aangegeven opstapplaats. Uw chauffeur neemt u mee met zijn luxe touringcar naar het bekende Drielandenpunt in Vaals waar u aan tafel gaat voor een heerlijke lunch. Hierna we volgen we een mooie route door de Belgische Ardennen en de Duitse Südeifel naar All Inclusive Hotel Bitburg. Na aankomst en de incheck volgt er ’s avonds een heerlijk diner en gezellige avond met gratis drankjes.

Dag 2: : Bitburg en langs de prachtige Moezel naar het wijnstadje Bernkastel
Na het ontbijt neem uw chauffeur u even mee naar het centrum van Bitburg. In het kleine oude centrum van Bitburg met de voetgangerszone met vele leuke winkeltjes nodigt uit tot een ontspannen wandeling. We gaan voor de lunch terug naar ons hotel waarna we ’s middags een mooie tour langs de Moezel volgen met een bezoek aan het bekende wijn- en middeleeuws stadje Bernkastel-Kues. Hier maken we eerst en mooie rondvaart over de Moezel, waarna u vrij bent In het centrum van Bernkastel. U waant u zich hier als in een sprookje. Het marktplein , met 17e-eeuwse Michaelsbrunnen en het prachtige stadhuis, wordt omzoomd door vakwerkhuizen. Ontdek hier de romantische steegjes, mooie vakwerkhuisjes en de schilderachtige ligging aan de Moezel en drink een lekker wijntje in één van de sfeervolle wijnstubes. ’s Avonds in het hotel kunt u weer volop genieten van een All Inclusive vakantie met een heerlijk diner en gezellige avond met leuke entertainment en gratis drankjes.

Dag 3: : Luxemburg met het Müllertal en Luxemburgstad.
Vandaag gaan we er weer op uit met een goed gevuld lunchpakket van het hotel. We gaan een mooie excursie naar Groothertogdom Luxemburg maken. Direct over de grens komen we aan in één van de mooiste plaatsen van het land: Echternach met zijn prachtige klooster en binnenstad. Van hieruit rijden we naar het Müllerthal. Deze regio is ook wel bekend onder de naam Klein Zwitserland, vanwege haar indrukwekkende rotsformaties, romantische beekdalen en uitzichten op het dal van de Sauer. In deze schitterende omgeving vinden we o.a. de waterval van Schiessentümpel en de burchtruïnes van Beaufort. We eindigen de dag in de oudste stad van Luxemburg stad. De hoofdstad van het Groothertogdom is een relaxte stad met een klein en compact historisch stadscentrum waar u gemakkelijk alle bezienswaardigheden kunt zien en bezoeken.
Vlakbij het centrum zijn ook de bekende de kazematten van de stad. Een prachtig zicht op andere verdedigingsstructuren heb je ook vanaf de Chemin de la Corniche. Dit stukje Luxemburg wordt ook wel het mooiste balkon van Europa genoemd. Van hieruit kijk je uit over de heuvels en valleien van Luxemburg en heb je een mooi zicht op Luxemburg Stad. Afhankelijk van het weer kunt u het stadscentrum bezoek of neemt uw chauffeur u mee voor een rit door deze stad en de financiële wijk van de Europese gemeenschap.
Terug in hotel Bitburg gaat u weer aan tafel voor een heerlijk diner en gezellige All Inclusive avond.

Dag 4: Luxemburg met een bezoek aan Vianden
Alweer zo’n mooie dagtocht waarbij we weer een goed gevuld lunchpakket meenemen van het Hotel. Niet al te vroeg gaan we na het ontbijt weer naar het prachtige landje Luxemburg. Via een mooi route door de Südeifel gaan we naar het bekende Luxemburgse stadje Vianden. Dit sfeervolle  toeristisch stadje is als een ring gebouwd om de Feodale burcht , die op een rots hoog boven de stadje uittorent. Na dit bezoek volgen we een mooi route door Luxemburg en de Duitse Südeifel terug naar Bitburg voor diner en een gezellige All Inclusive avond.

Dag 5: terugreis met een bezoek aan Valkenburg en heerlijk afscheidsdiner
Na het ontbijt nemen we afscheid van hotel Bitburg en de Südeifel. We reizen comfortabel via een mooie route naar Zuid-Limburg voor een bezoek aan het bekende Valkenburg. Leuk om in dit gezellige toeristenstadje rond te struinen en om op uw gemak te genieten van het lunchpakket wat u nog van hotel Bitburg heeft meegekregen. ’s Middags nemen wij u mee naar een gezellig restaurant waar we aan tafel gaan voor een heerlijk 3-gangen afscheidsdiner. Hierna brengt uw chauffeur u eind van de middag weer keurig terug naar uw opstapplaats.


^ terug naar boven ^