Groepsbusvakantie 5 dagen All Inclusive Mayhotel *** / Ahrdal

Nieuw in het groepsreizen programma van BTR Reizen is Mayhotel, fraai gelegen in het wijnplaatsje Mayschoss te midden van de kleurrijke wijngaarden in het lieflijke Ahrdal.  Een ideale reisbestemming voor uw reisgroep, niet te ver weg, mooie omgeving en goed hotel met een All Inclusive verzorging.

In de ochtend vertrekt u vanuit de door u opgegeven opstapplaats(en) en reist u comfortabel per luxe touringcar naar Mayhotel in Mayschoss waar u ‘s middags arriveert en verblijft voor een All Inclusive vakantie. Uw chauffeur neemt u tijdens uw vakantie mee voor mooie uitstapjes. Zo staat er een mooie verkenningstocht door het Ahrdal en Vulkaaneifel met een bezoek aan het middeleeuws stadje Mayen op het programma, bezoekt u Abdij en de tuinen van het klooster van Maria Laach. Tot slot maakt u een fraaie boottocht over de Moezel met en bezoek aan Cochem.
Reserveer deze reis voor uw groep en geniet van fijne en goed verzorgde vakantie.

All Inclusive Mayhotel ***
Mayhotel is een mooi vakantiehotel voor groepen, prachtig gelegen in het lieflijke Ahrdal op slechts 250 km. rijden van Midden Nederland.
Mayhotel was voorheen hotel Lochmühle dat is afgeleid van een 400 jaar oude watermolen dat tussen de wijngaarden aan het riviertje de Ahr gelegen is. Het hotel heeft een receptie met lounge, bar met openhaard, restaurant, binnenzwembad, zonneterras aan de Ahr en 3 liften. De hotelkamers zijn voorzien van een televisie, telefoon en een badkamer met een bad/douche, föhn en toilet.
Bij Mayhotel verblijft u op basis van All Inclusive waarbij de gehele dag de koffie en thee uit de koffiecorner en drankjes van 17.00 tot 23.00 uur bij uw groepsreis zijn inbegrepen evenals de gratis WiFi.

Door de watersnoodramp in juli 2021 in het Duitse Ahrdal is Mayhotel gesloten en niet meer te boeken.
Naar verwachting is het Mayhotel voorjaar 2024 geheel gerenoveerd en zijn alle groepen weer van harte welkom.

Indien u met uw groep naar de Duitse Eifel op vakantie wil, zie de overige groepsreizen naar:

> All Inclusive Hotel Am Park in Stadtkyll

> All Inclusive Hotel Bitburg in Bitburg

Inclusief

  • Reis per luxe touringcar met ervaren chauffeur / reisleider
  • Welkom met koffie of thee met een lekkernij
  • Hotelverzorging op basis van All Inclusive bestaand uit:
    • Logies in een comfortabele kamer
    • Uitgebreid ontbijtbuffet
    • Goed verzorgde lunchbuffet of lunchpakket (zelf samen te stellen bij het ontbijt
    • Heerlijk dinerbuffet
    • Gehele dag gratis koffie of thee uit de koffiecorner
    • Gratis: drankjes van 17.00 tot 23.00 uur in het hotel met een keuze uit
      koffie, thee, frisdranken, huiswijnen, tapbieren en Duits gedistilleerde drankjes
    • Gezellig avond entertainment
  • Hotel met lift
  • Gratis gebruik van binnenzwembad en fitness ruimte
  • Gratis WiFi in het hotel
  • Toeristenbelasting

Prachtig excursieprogramma bestaand uit:

  • Verkenningstocht door het de Eifel met een bezoek aam het Stadje Bad Münstereifel
  • Dagtocht naar Groothertogdom Luxemburg
  • Bezoek aan Altenahr en de Abdij en tuinen van klooster Maria Laach
  • Boottocht over de Moezel met bezoek aan Cochem

Met  gezellig avondprogramma:

  • Bingo met leuke prijsjes
  • Gezellige quizavond
  • Muziekavond met live muziek

Optioneel:

  • Lunch eerste dag
  • Afscheidsdiner

Maak uw wensen kenbaar!

Langer of korter met uw groep op reis, aanvullend excursie-programma, laat het ons weten en wij maken een reisprogramma op maat aan de hand van uw wens en budget.

Bent u geïnteresseerd? . . . Bel, mail, of maak een afspraak voor persoonlijk advies.
BTR Reizen uw aanspreekpartner voor al uw Seniorengroepsreizen.

Mayhotel beschikt over de volgende faciliteiten:

  • Receptie met lounge
  • Bar met stube en openhaard
  • Restaurant
  • Terras aan de Ahr
  • 3 Liften
  • Binnenzwembad
  • Sauna
  • Fitnessruimte
  • Jeu de Boules
  • Oplaadpunt e-bikes
  • Gratis WiFi
  • Overdekte fietsen en motoren
  • Gratis parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan (tegenbetaling € 7,50 per huisdier per nacht)

Arhdal in de Vulkaaneifel / Duitsland

Al na een paar uur rijden uit Nederland bereikt u het Ahrdal fraai gelegen in bergachtige Vulkaaneifel.
Het Ahrdal is een lieflijke omgeving met leuke wijndorpjes en kleurrijke wijngaarden en maakt deel uit van de Duitse Eifel. Het is een ideaal gebied om het al fietsend of wandelend te verkennen.  Maak een tocht langs de wijngaarden door de Ahrvallei of bezichtig de kasteelruïne Saffenburg, dat nog uit de 11e eeuw stamt. Vanaf Mayhotel bent u binnen 30 minuten rijden in het centrum van Bonn. Deze veelzijdige stad biedt voor ieder wat wils. Maak een boottocht over de Rijn, ga picknicken in de botanische tuinen of bezoek de leuke winkels in de stad. Ook de plaats Ahrweiler is zeer de moeite waard; een middeleeuws stadje waar achter de verweerde walmuren van het oude stadscentrum verkeersvrije winkelsteegjes, wijnlokalen en terrasjes schuilgaan. Maar ook het mondaine kuuroord Bad Neuenahr met zijn wandelpromenade langs de rivier de Ahr is zeker een bezoekje waard. Kortom volop mogelijkheden in het Ahrdal en de Vulkaaneifel.

Uitstapjes Ahrdal en de Vulkaaneifel / Duitsland

Tijdens uw vakantie kunt u o.a. de volgende uitstapjes maken:

  • Bekende toeristenstadje Altenahr
  • Wijnkelders van Mayschoss
  • Abdij met de tuinen van klooster Maria Laach
  • het natuurreservaat „Namedyer Werth” met de hoogste koud water geiser
  • Fietstochten langs de Ahr
  • Beethovenstad Bonn
  • Twee rivierenstad Koblenz
  • Racecircuit Nürnburgring
  • Verschillende Burchten en Kastelen
  • Kuurplaats Bad Neuenahr-Ahrweiler
  • Wandelen langs de Ahr en door de wijngaarden
  • Langs de Moezel naar Cochem
  • Middeleeuwse stad Andernach

Welkom bij BTR Reizen dé specialist voor al uw Seniorengroepsreizen

Bent u zich weer aan het oriënteren voor uw Senioren uitstapje of groepsvakantie, dan bent u bij BTR Reizen aan het het juiste adres.
BTR Reizen kan u door haar ruime ervaring en de jarenlange contacten met veel hotels, rederijen en andere partners direct een voorstel voor uw seniorengroepsreis aanbieden.

Profiteer van alle Voordelen, al vele verenigingen en bonden gingen u voor!

  • Ruime keuze aan betaalbare groepsreizen
  • Persoonlijk advies naar wens en budget
  • Alles in één afspraak voor hote, bus, excursie en entree's
  • Halfpension, Volpension of 'All Inclusive' met drankjes
  • Mooie excursies en gezellig avondprogramma
  • Aantrekkelijke groepsannuleringsverzekering
  • Lid van Stichting Garantiefonds Reisgelden

Comfortabel op reis met luxe touringcars en ervaren chauffeurs tevens reisleider

BTR Reizen werkt samen met gerenommeerde touringcarbedrijven die gecertificeerd zijn door ‘Stichting Keurmerk Touringcarbedrijf’.
Al onze groepsreizen worden uitgevoerd met luxe touringcars van een recent bouwjaar die u het  volgende comfort bieden: verstelbare zitplaatsen met voetsteunen en cateringkleppen, klimaatbeheersing met airconditioning, toilet, koelkast, koffiebar en installatie met radio, microfoon, cd en dvd.
Uiteraard worden alle reizen uitgevoerd door ervaren chauffeurs tevens reisleider.

Heerlijke vakanties in gastvrije familiehotels

Voor deze seniorengroepsreizen selecteert BTR Reizen gastvrij familiehotels. Naast een goede service, heerlijke verzorging en een leuk hotelprogramma, hebben deze hotels een lift en veelal enkele mindervalide kamers. Door de gunstige ligging in mooie toeristische streken zijn deze hotels een ideaal vertrekpunt voor het maken van mooie en interessante excursies.

Tips en voorwaarden

Boekingen en betalingen
Bij BTR Reizen kunt u een keuze maken uit een tweetal verschillende boekingen.
1.) middels van één factuur voor de gehele groep
Hierbij stuurt BTR Reizen 14 dagen voor vertrek één factuur voor de gehele groep die voor vertrek betaald dient te worden
2.) middels aparte facturering direct aan uw deelnemers van uw groep
BTR Reizen stelt hiervoor een aanmeldingsformulier beschikbaar die alle deelnemers volledig dienen in te vullen. Deze formulieren dienen door het bestuur naar BTR Reizen gestuurd te worden. Na ontvangst stuurt BTR Reizen iedere aangemelde persoon een factuur, waarvoor € 7,50 per boeking berekend wordt. Er wordt  om een aanbetaling van 10% gevraagd en het restant dient 4 weken voor vertrek betaald te zijn. Deze individuele boekingen vallen onder de dekking van de SGR

Reis- en/of annuleringsverzekering
Het is aan te bevelen een goede reis- en/of annuleringverzekering bij boeking  af te sluiten, en dat kan bij BTR Reizen. Een reisverzekering bedraagt € 1,60 per persoon per dag, exclusief 21% assurantiebelasting en € 3,50 poliskosten per boeking. Voor een groepsannuleringsverzekering berekenen wij u slechts € 5,00 per persoon per dag, inclusief alle kosten.

Namen- en kamerindelingslijsten en kofferlabels
Naast een aanmeldingsformulier heeft BTR Reizen voor iedere groep ook een namen- en kamerindelingslijst.  Deze dient door het bestuur volledig ingevuld te worden en uiterlijk 1 maand voorvertrek in het bezit te zijn van BTR Reizen.

Bent u geïnteresseerd? . . . Bel, mail of maak een afspraak  voor persoonlijk  advies.

BTR Reizen uw aanspreekpartner voor al uw Seniorengroepsreizen.


^ terug naar boven ^